O nas

Ktoś powiedział kiedyś, że życie bez podróży to jak przeczytanie tylko pierwszej strony książki. My pasjonaci podróżowania całkowicie się z tym zgadzamy. Wiemy, że podróżować może naprawdę każdy. Przełamujemy ograniczenia i sprawiamy, że niemożliwe staje się realne.

Biuro podróży ESSENTIA TRAVEL powstało właśnie z pasji do podróży, z chęci doświadczania nowych, niezwykłych przeżyć, którymi chcemy dzielić się z innymi.

Zawsze podążamy za marzeniami naszych klientów. Doradzimy i pomożemy sprecyzować Państwa oczekiwania, znajdziemy ciekawe miejsca a w razie potrzeby pomożemy ustalić program wycieczki. Zależy nam, aby z wymarzonej podróży wrócili Państwo zadowoleni. Współpracujemy z największymi i sprawdzonymi organizatorami. Nasi partnerzy to m.in.: Itaka, Wezyr Holidays, Neckermann, Oasis Tours, Sun&Fun, Ecco Holiday, Grecos Holiday, Logos Tour, Fun Club, Best Reisen, Net Holiday i wielu innych.

Dlaczego MY?

 

  • Wszyscy organizatorzy w jednym miejscu!

Dzięki naszej współpracy z największą ilością sprawdzonych touroperatorów mają Państwo możliwość porównania ofert każdego z nich, a dzięki pomocy naszych Doradców, dokonania wyboru najlepszej propozycji. Przedstawiamy największą i pewną ofertę skrojoną specjalnie na Państwa potrzeby.

  • Gwarancja najniższej ceny!

Ceny, które oferuje biuro ESSENTIA TRAVEL  są takie same jak u organizatora wyjazdów i zawsze aktualne. To pewność, że tej samej oferty nigdzie nie znajdziecie Państwo w danej chwili taniej.

  •  Dostępni 7 dni w tygodniu!

Przez 7 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji w Centrum Handlowym E Leclerc w Ostrołęce. Również korzystając z naszej strony www.essentia.travel.pl macie Państwo możliwość rezerwacji wycieczki, hotelu czy złożenia zapytania o ofertę. Można w tym celu wykorzystać formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, złożyć zapytanie mailem: rezerwacje@essentia.travel.pl lub telefonicznie: 530-309-409. Za naszym pośrednictwem można załatwić wszelkie formalności również bez wychodzenia z domu. Poprzez w pełni bezpieczne kanały płatności możecie Państwo dokonać zakupu wycieczki zorganizowanej czy biletów. Gwarantujemy, że u nas natychmiast otrzymacie Państwo wsparcie i pomoc na każdym etapie podróży.

  • Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy to wykształceni specjaliści ds. Turystyki. To osoby, dla których podróże to pasja, a pomoc w realizacji Państwa oczekiwań to czysta przyjemność i możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami.

  • Indywidualna opieka nad klientem

Od chwili założenia rezerwacji aż do zakończenia imprezy turystycznej oferujemy Państwu pomoc Indywidualnego Doradcy od którego otrzymują Państwo pakiet niezbędnych dokumentów i aktualnych informacji dotyczących podróży. Informujemy o zmianach i zawsze potwierdzamy godziny Państwa wylotów. Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas priorytetem!

  • Stały klient ma u nas lepiej!

Indywidualny opiekun wakacyjny, spersonalizowane oferty, bony lojalnościowe. Więcej informacji w biurze.

  • Szeroki wachlarz ofert!

Oprócz wyjazdów zorganizowanych lotniczych i autokarowych oferujemy również pobyty z dojazdem własnym, kolonie i obozy rejsy oraz lotnicze wyprawy egzotyczne.

Noclegi

– wynajem pokoi hotelowych na całym świecie. Rezerwując hotel dokonują Państwo płatności w naszym biurze a do hotelu zabierają tylko voucher. Jeżeli wolą Państwo rezerwować noclegi sami i dokonywać płatności bezpośrednio w hotelu oferujemy na naszej stronie sprawdzone i bezpieczne wyszukiwarki hotelowe BookingHRS oraz Groupon

– wynajem domów wakacyjnych oraz apartamentów INTERHOMENOVASOL, ADRIATIC, ATRAVEO zarówno na naszej stronie jak i bezpośrednio w biurze z całą obsługą formalną.

– rezerwacja miejsc na kempingach na całym świecie.

Bilety

 

– Bilety lotnicze – Obsługujemy wszystkie regularne oraz tanie linie lotnicze.

– Bilety autokarowe – Bilety krajowe i międzynarodowe.

– Bilety promowe (Stena Line, Polferries i wiele innych)

Rejsy

 

Wynajem samochodów

 

Transfery